Bydlení, na které dosáhne každý!

Když si pořídíte mobilní dům, tak toho rozhodně nebudete litovat! Jedná se o jediné dobře dostupné bydlení na současném trhu. Takové bydlení, k jehož pořízení nepotřebujete milióny, ani vysokou hypotéku, takže váš nezruinuje. A také se vám s ním bude mnohem lépe žít, protože po celý svůj život nebudete muset myslet pouze na to, jak svůj dluh splatíte, a co se stane, pokud to nezvládnete. A to je hned několik podstatných důvodů, proč se vyplatí vsadit na mobilheim!

domek a kalkulacka

Ať už máte velkou hypotéku na dosah ruky, anebo se vám ji naopak nedaří získat, měli byste si tento krok dobře rozmyslet. Přece jen, taková hypotéka není jen tak, protože vás zatíží na desítky let dopředu a každý měsíc kvůli ní budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. A ruku na srdce, kdo z nás ví, zda bude po celou tu dobu schopný splácet?

Když si místo vysoké hypotéky sjednáte malý úvěr, takový, na jaký bez potíží dosáhnete a budete vědět, že ho brzy splatíte, tak se vám bude žít mnohem lépe. Navíc, jeden milión korun za stavbu – to je částka, kterou mnoho lidí zvládne našetřit i svépomocí, aniž by museli o půjčku žádat. A taková varianta je samozřejmě ze všech nejlepší!

figurka s klicem

Jenže pokud jde o mobilní dům, tak na tom můžete ušetřit hned několikrát! Třeba tak, že ani nemusí stát na vašem vlastním, nýbrž pouze na pronajatém pozemku. Díky tomu, že tato stavba nemá pevné základy spojené se zemí, tak nepotřebuje žádné stavební povolení.

A také ji můžete s pomocí speciálního vozidla přesunovat z místa na místo. Takže když se například v budoucnu rozhodnete pro změnu adresy, tak není nic snazšího, než vzít své bydlení s sebou.

Navíc, tím výčet výhod stále ještě nekončí, takže uděláte nejlépe, když vyrazíte do centra vzorových staveb, kde si vše prohlédnete na vlastní oči, a třeba si rovnou vyberete své bydlení snů. Už za pár týdnů může stát na vašem pozemku!