Snad každý sní o pěkném vlastním bydlení

Každý, kdo takové bydlení doposud ještě nemá. Vždyť není divu, že je většina půjček určena právě na bydlení – to je pro lidi naprosto zásadní, a dobré bydlení je zkrátka základní podmínkou životní spokojenosti.

Většina lidí proto řeší, kde sehnat dostatek peněz, aby si ho mohli pořídit. To v případě vlastního bytu, anebo dokonce vlastního domu není žádná maličkost. Cena běžných menších domů i s pozemkem se pohybuje okolo pěti miliónů korun. A to je nezanedbatelná suma peněz, kterou si člověk z průměrného platu jen tak nevydělá.

Chtěli byste bydlet ve vlastním, ale nemáte ani velké úspory, ani nárok na hypotéku? V tom případě vám už zbývá jen jedno jediné rozumné řešení, pakliže dáváte přednost tradičnímu způsobu bydlení před různými alternativami. Stále je tu pro vás celoroční mobilní dům http://www.lavarohouse.cz/!

Zásadní předností mobilheimů je jistě jejich cena. Za jeden milión korun žádnou další podobnou stavbu nepořídíte. A to navíc tak snadným a pohodlným způsobem!

malý modrobílý domek

Mobilní dům je levný, protože je malý a jednoduchý, ovšem to neznamená, že by vám v něm mělo chybět něco důležitého. Vlastně zase až tak malý není, záleží na tom, s čím ho srovnáváte. Například pokud se chystáte opustit malý panelový byt, tak ten rozdíl ani nepoznáte, podlahová plocha bude srovnatelná, stejně tak jako vnitřní dispozice, anebo vybavení. Rozhodně se nejedná o žádnou nezvyklou alternativu, které se i u nás čas od času objevují, jako je život v týpí anebo v jurtě. Uvnitř najdete všechno, na co jste zvyklí, ať už jde o nábytek, spotřebiče, anebo přípojky na energie. Je to dáno i tím, že to, jak bude váš mobilheim uvnitř i zvenčí vypadat, si můžete určit vy sami.

nákup domu

A rozhodně se nemusíte bát, že by výroba takového stavení trvala nějak dlouho. Vlastně je to to nejdostupnější bydlení, i pokud jde o dobu dodání. Ta se pohybuje v řádu týdnů, takže cesta k životu pod vlastní střechou je v tomto případě opravdu nezvykle krátká.