Jak se co nejlépe připravit na ples?

Padnoucí šaty jsou základ

Největší pozornost budou přitahovat samozřejmě šaty, které v daný večer obléknete, proto si při výběru dejte opravdu záležet. Důležité je také začít s určitým předstihem. Spoustu žen si také pokládá otázku, zda-li je lepší šaty koupit nebo si jen pouze půjčit. Jestliže se rozhodnete pro koupi šatů, zvolte kousek, který je nadčasový a bude módní i za několik let.

Co se týče střihu, délky a materiálů, záleží v prvé řadě na vašem osobním stylu a události, na kterou se chystáte. V půjčovně společenských šatů je k dispozici nepřeberné množství šatů, od vysoce zdobených až po jednodušší a minimalistické modely. Na své si tedy jistě přijde opravdu každý.

večerní šaty na stojanech

Přirozený účes

Přehnané kudrlinky již dávno nejsou v módě. V poslední době jsou v popředí především přirozené účesy, které působí elegantně. Pokud nemáte s úpravou vlasů a tvoření účesu příliš velké zkušenosti, svěřte se do rukou profesionálů. bohaté náušnice

V tomto případě je však vhodné účes vyzkoušet nejprve na nečisto, abyste byl výsledek přesně podle vašich představ.

Vhodné líčení

Pro krásné líčení je důležitá především dobře připravená pleť, jen tak bude líčení vypadat opravdu skvěle. Týden před událostí je dobré zajít si ke kosmetičce, která pleť hloubkově vyčistí. Před nanášením make upu se ujistěte, že je vaše pleť dostatečně hydratovaná. Dodržujte pravidelný pitný režim a noc před plesem aplikujte hydratační masku.

Zapomeňte na ladění očních stínů s barvou šat či doplňků. Stejně jako u účesu i zde platí, že trendem poslední doby je větší přirozenost. makeup na bílém pozadíTo automaticky neznamená, že výrazné líčení není v kurzu. Volte však raději přirozenější barvy jako jsou nejrůznější odstíny hnědě a béžové. Pokud zvolíte minimalistické líčení očí, oživte svou vizáž výraznější rtěnkou. Naopak pokud zvolíte tělový a méně nápadný odstín rtěnky, nebojte se tmavších očních stínů.