Trendy ve spodním prádle na podzim 2016

Jak už to tak v postmoderním světě bývá, důležitý je design. A jaký že je ten správně trendy pro letošní podzim a zimu?

Atletický styl
Mnoho atletických prvků dnes doplňuje spodní prádlo, které primárně vůbec není určeno ke sportu. Najdeme takové modely téměř v každém časopise o módě, letos obzvlášť. Sportovní styl dominuje i spodnímu prádlu a letošní trendy to jenom potvrzují. Pruhované lemy nebo síťovina, to všechno je na podprsenkách in.
sportovní podprsenka
Návrat k přirozenosti
Po letech vychrtlin a umělých prsou se na obálky časopisů vrací skutečná a přirozená krása žen. Retušované topmodelky mizí, a mizí i vycpávky. Na trh se vrací několik různých druhů a varient podprsenek pro nejrůznější velikosti, typy postav. Co je rozhodně v módě? Krajky. Toto je klasika, která jednoduše nezestárne. Podle nejnovějších trendů už vycpávky ani push-up efekt není to pravé ořechové. Raději investujte do kvalitního bio materiálu.

Oblečená neoblečená
Transparentní síťovina nebo krajky – nestárnoucí klasika, která mí být sexy i nevinná – záleží na doplňcích i na barvě. Zatímco v předchozích letech dominovala rudá barva s černou krajkou, každopádně dvě velmi agresivní barvy, letos jsou to pastelové odstíny a dokonce i krajce vládne béžová nebo starorůžová barva. Průsvitné materiály volne raději takové, které víc zvýrazní a odhalí – může jít i o nylon. Hit letošní sezony je nečekaně odhalený zadní díl kalhotek, nejlépe síťovaný nebo opět s krajkou – jedná se o náhradu za nepohodlná tanga.
krajkové spodní prádlo
Sametové prádlo
Není zrovna praktické, ale rozhodně je trendy. Ať už přes rolák nebo pod síťované tričko.

Body
Jedná se o poněkud pokleslý módní doplněk hodící se spíš do dekadentní doby devatenáctého a počátku dvacátého století, ale doplňte jej o krajku, tmavé barvy, nejlépe černé, plné sexy šňůrek a doplňků a ozdob – hlavně nezapomeňte na krajky, těch musí být na body požehnaně. Nemusíte je ani schovávat, můžete si body obléknout klidně místo trička nebo halenky, společně s úzkými kalhotami s vysokým pasem to bude vypadat skvěle.