Skvělé technologie

Myslím, že neznám někoho, kdo by neměl počítat. Navíc informační technologie jdou opravdu moc dopředu. Jen mi řekněte, co není informační technologie? Myslím, že doma má určitě každý nějakou technologii. A informační technologie jsou všude. A tak se vás raději zeptám. Aby bylo všechno jasné. Máte doma počítač? Nebo máte doma notebook anebo mobil? Anebo taky nějaké chytré hodinky? To všechno může obsahovat informační technologie. Teda může. Vlastně to určitě má nějakou informační technologií Bez toho by totiž nebyl žádný počítač nebo mobil anebo chytré hodinky. Spíše mě zajímá, kdo z vás má třeba například chytré hodinky. Já jsem si je velmi oblíbila. Jsou velmi praktické a navíc, je velká výhoda, že jsou velmi slušivé.

I online učení je prima.

Ony se mi hlavně líbí, když jsou chytré hodinky bílé barvě a to, že to je velký vynález.  Chytré hodinky! No super! A jsem ráda, že je taky můžu spárovat se svým mobilním telefonem. Informační technologie takhle funguje. Jde ruku v ruce s každým vynalezeným produktem. Teď jsem ráda, že existují tyto hodinky, protože taky sledují můj zdravotní stav.

Mám ráda online svět.

Navíc, jsem chytré hodinky taky pořídila mému malému synovi, takže mu můžu kdykoliv napsat zprávu anebo poslat fotku. Myslím, že jsou opravdu dokonalé. Navíc, se dělají v různém provedení. Navíc informační technologie přes tyto hodinky taky skvěle funguje. Informační technologie může spolu sdílet například všechno s počítačem anebo s notebookem. Všechno se dá perfektně propojit a skvěle to funguje. A taky informační technologie jsou prima v tom, že se můžeme přes ně spojit se skoro celým světem. Moc ráda přes informační technologie telefonuji online s mou kamarádkou, která žije léta v Kanadě. Podle mě nic lepšího vynaleznout nemohl nikdo. A další chytré hodinky pořídím i mamince. Myslím, že každý by měl jít informatice naproti.