Půjčovna dodávek poskytuje vozový park i na dovolenou

Buďme optimisté a doufejme, že pandemie koronaviru brzy odezní, nebo se alespoň natolik zmírní, že nebude představovat dramatické změny v našem životě. Tato událost však přece jen přinesla do společnosti některé pozitivní jevy, např. větší zájem o konzumaci zdravé výživy, hlavně čerstvé zeleniny a ovoce a celozrnných obilovin a zároveň změnu ve způsobu trávení volných dnů.

jízda na dovolenou

Dovolenkové pobyty si častěji zajišťujeme na vlastní pěst, vyhýbáme se pobytům ve městech a místům, kde se koncentruje mnoho lidí, jsme více v kontaktu s přírodou a to nám samozřejmě prospívá nejen z hlediska snížení zátěže na imunitní systém, ale i na psychiku.

Tento trend s sebou přináší i stoupající zájem o dovolenou ve formě aktivního pohybu, tím se stává i více atraktivní, neboť pohyb uvolňuje hormony štěstí – endorfiny, takže má mnohem vyšší pozitivní efekt projížďka na kole lesním průsekem, podél rybníků a řek, než povalování se na pláži ve shluku stovek dalších lidí.

zámek Kratochvíle

Dovolená s dodávkou

Aktivní dovolená na jaře na kolech, v zimě na běžkách nebo v létě na hladině Vltavy je nejvíce lákavá vždy ve skupině shodně naladěných lidí, to vám potvrdí téměř každý, kdo něco takového někdy podniknul. Můžete k tomu využít i vůz z nejlevnější půjčovny dodávek Praha, jeho zavazadlový prostor bezpečně pojme všechna zavazadla včetně bicyklů, na přívěs lze umístit raftový člun, budete se střídat v řízení, abyste se vyhnuli zbytečnému stresu a únavě za volantem, takže už jen zbývá naplánovat trasu a termín akce.

Využijte klidnějšího provozu v kempech i na silnicích mimo hlavní sezónu, vydejte se na dovolenou třeba v polovině června nebo v září, je to celkově výhodnější i vzhledem k ubytování v soukromí. Vyhněte se raději velkým hotelům, komfortně nocovat se dá i v některých lépe vybavených kempech, a kdo pochybuje o tom, že jsme chudou zemí na přírodní krásy, tomu budeme oponovat některými náhodně vybranými místy v Česku, třeba podle abecedy: Adršpach, Broumovské stěny, Čertova stěna, Hostýnské vrchy, Jizerské hory, Krkonoše, Lužické hory, Medník, Novohradské hory, okolí Ohře, Plaská pahorkatina, Stvořidla (Sázava), Šumava, Třeboňsko, západočeské lázně, Žďárské vrchy.