Partnerství oživíte společnými zážitky


Už to není ono. Každodenní rituály se pomalu přesunují do stereotypů, kterými projde každé partnerství, trvá-li déle, než věčnost. Ne. To je přehnané. Ale pokud je Váš vztah s partnerem dlouholetý, může se stát, a stává se, že zevšední. Proto si jej musíte umět okořenit.

cesta

A víte, co? Buďte to Vy, která přijme kompromis, a opustí své nadšení pro turistiku na horách, abyste společně se svým partnerem strávili pěkné chvíle, kde se ani jeden nebude nudit, nebo se do něčeho nutit. Ženy musí být prostě akční, když partner nejeví známky aktivity.

Čas máte oba, tak co by ne! Pohodlí najdete v luxusním hotelu. A kam naplánujete společný týdenní pobyt? Viděli jste film Bobule? Ano! To je to pravé místo pro společné zážitky. O Moravanech je známé, že nikdy nikam nespěchají! Takže když si vyberete destinaci , ve které najdete pověstný klid oba, nastane ideální stav, nemyslíte?

  • Jižní Morava Vám poskytne ráj a znovuzrození Vašeho zašedlého vztahu.
  • Dýchne na Vás historie.
  • Vy, jako milovnice nových poznatků, si užijete historických památek.
  • A Váš partner najde potěšení v tom, že u každé historické památky se určitě najde pergola s podáváním klasického moravského moku, jakým je kvalitní červené, nebo bílé víno.
  • Před návštěvou vinného sklípku si můžete odpočinout ve vířivce a ochutnávat pivo z pivovaru, který hotel vlastní.
  • V příjemně prostorném hotelovém pokoji pak můžete spočinout na pohodlných postelích. A vyspat se dosyta.

senioři
Prostě luxus, který si můžete v pohodě dopřát. Nemusíte běhat ani po horách. Večerní procházky historickým městem, které je nádherně osvětleno, Vás k sobě určitě přiblíží. Váš partner nemusí být nijak zvlášť romantický, a přesto bude vnímat večerní procházku uvolněně. A určitě bude rád, že se nemusí harcovat desítky hodin do přímořských letovisek, kde je jen vedro.