Každý by měl znát alespoň jednoho IT technika

Pokud si chcete ušetřit mnoho starostí a to zejména, pokud se vám pokazí telefon a vy jej budete muset dát někde do servisu, bylo by lepší, pokud by se vám nějakým způsobem podařilo seznámit s nějakým technikem, který by neměl problém se na váš počítač podívat, kdyby se stalo, že by se pokazil.

Jestliže člověku nezbývá nic jiného, než dát daný počítač do servisu, můžete se klidně setkat se situací, kdy 30 dní váš počítač ani neuvidíte, protože na něm budou v daném servise pracovat.

Jen málokdo se smíří s tím, že 30 dní neuvidí svůj počítač a to už jen z toho důvodu, že kdybyste znali nějakého IT technika, který nemá problém opravovat počítače, svůj počítač byste mohli mít zpátky klidně do tří dnů, pokud by daný technik měl zrovna dostatek času na to, aby se mohl na váš počítač podívat.

notebook na stole

Jestliže víte o někom, kdo se minimálně s takovým IT technikem baví, zkuste se s ním domluvit, zda by vás neseznámil nebo jestli i přesto, že se neznáte, by vám byl ochoten opravit váš počítač tak, aby všechno fungovalo a nebyl by s tím žádný problém. Někteří mají skutečně velký problém s tím, pokud jim něco nefunguje tak, jak zrovna potřebují a mnohdy jsou schopni dokonce propadnout panice.

Člověk se dnes musí seznamovat s druhými lidmi a to proto, že nikdy nevíte, kdy daný člověk rád využije to, co umíte a kdy zase využijete vy to, co umí daný člověk.

notebook s kávou

Jeden nikdy neví, kdy se budou dané služby hodit a věřte, že je mnohem lepší, když někde máte svůj počítač tři dny, než dnů třicet.

Mnoho lidí si ani neuvědomuje, jak skvělá příležitost něco takového je. Je pochopitelné, že když se s někým znáte chvíli, nechcete jej hned využívat a ptát se, jestli by byl ochoten v případě problémů pomoci, ale jistě by ochoten byl.

Rozhodně se nebraňte seznamování, protože něco takového skutečně není na škodu. Člověk tím může získat mnoho přátel se zkušenostmi, které se rozhodně mohou hodit.