Hubnutí nemusí být náročný proces


Rádi byste se zbavili svých tukových zásob, díky kterému je vaše sebevědomí na bodu mrazu? Chcete se konečně začít cítit dobře ve svém vlastním těle? Vyzkoušejte revoluční dietu, která vám přesně tyto výsledky může přinést. Proteinová dieta představuje efektivní způsob, jak odstranit přebytečné kilogramy a jak se začít cítit dobře. Je to stravovací styl, který s sebou nepřinese žádný jojo efekt, kterého se možná tolik obáváte. Pokud se tedy nebojíte vyzkoušet něco jiného, tak tento stravovací princip rozhodně vyzkoušejte, je to poměrně jednoduché, a hlavně motivující, poněvadž výsledky na sebe nenechají příliš dlouho čekat.

ovoce

Založeno na proteinech

Pokud se rozhodnete pro tento styl stravování, tak budete muset denně přijmout mnohem větší množství bílkovin než doposud. Z jakého důvodu? Je to jednoduché. Vaše aktuální strava se skládá ze sacharidů, tuků a proteinů. Abyste mohli zhubnout, je potřeba dosáhnout kalorického deficitu, který to umožní. Pokud ze své stravy vyřadíte z větší části sacharidy a tuky, a necháte pouze proteiny, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Proteiny mají v těle člověka hned několik zásadních funkcí, o kterých je dobré vědět:

  • Zajišťují pocit sytosti
  • Jsou důležité pro tvorbu a udržení svalové tkáně
  • Tvoří základní stavební materiál
  • Jsou z velké části esenciální, je tedy potřeba je přijmout ve stravě

jídlo

I bez hladovění to jde

Nemusíte se bát, že byste při této dietě hladověli. Jak jste možná pochopili z předchozích vět, budete jíst spoustu jídel, avšak bohatých na proteiny, a naopak chudý na ostatní makro živiny, které nejsou pro člověka esenciální. Pokud si chcete svou práci ušetřit ještě více, můžete si nechat posílat sypké směsi, které během pár minut v kuchyni proměníte prakticky bez práce v chutné a nutričně bohaté pokrmy.