Plesová sezona je tady! Jak se na ni připravit?


Plesy a bály jsou v naší republice velice oblíbené, pořádají se ve velkém množství, jak ve městech tak na vesnicích. Pokud vás nějaký ples čeká, pak se na něj určitě chcete hodně dobře připravit. Co všechno je potřeba nepodcenit? Není toho moc ale některé věci jsou zásadní.žena s drdolem.jpg

  1. Líčení a nehty

Pokud chcete mít opravdu skvělý vzhled, pak se zaměřte na detaily. Pokud se běžně nijak moc nelíčíte a ani nedisponujete dostatkem potřeb pro líčení, pak se musíte před očekávanou akcí zásobit vším, co budete potřebovat. Nehty si buď namalujte do barev, ve kterých máte šaty, nebo si nechte udělat pěkné vkusné nehty u odborníka.

  1. Hubnutí

Pokud se rozhodnete před očekávaným plesem rychle zhubnout, pak musíte začít asi měsíc dopředu. Shodit rychle pár kilo do šatů není problém, rychlé hubnutí má však svá úskalí. Především nepočítejte s tím, že shozená kila zůstanou dole. Pokud vám však jde jen o tu jednu akci, pak směle do toho. Na trhu je spousta potravinových doplňků, které vám zhubnout pomohou a hubnutí tak bude opravdu rychlé.

  1. Šaty

Šaty si samozřejmě vyberte dostatečně dopředu, pokud se však rozhodnete hubnout, pak počítejte s tím, že vám nemusí úplně sedět. Šaty si můžete koupit, nebo si je klidně půjčit v půjčovně. Půjčovny mají tu výhodu, že mají opravdu veliký výběr šatů, které si můžete vyzkoušet, zjistíte tak, jaké vám sluší nejvíc. Dle barvy a typu šatů poté budete volit líčení, barvu nehtů a právě i to, zda musíte zhubnout.žena se šperkem.jpg

  1. Vlasy

Ples si žádá určitě i krásný účes, který zaujme a zároveň se bude hodit k šatům i k vaší osobnosti. Na účes je nejlepší si sjednat kadeřnici, která vás učeše před plesem. Účes sice něco stojí ale zároveň je to věc, která k plesům prostě patří. Účes volte dle tvaru obličeje, zvolených šatů a také dle toho, o jaký ples se jedná. Třeba na květinový ples se můžete klidně trochu odvázat.