Nový kvalitní plot

Mít kolem svého domu plot je velice důležité a člověk by neměl jeho důležitost podceňovat. Pokud máte plot, který sotva drží a je potřeba vyměnit, tak se zaměřte na nejvíce stavěné ploty. Mezi ně patří zaručeně ploty betonové, pletivové a také ploty dřevěné. Všechny ploty mají jiné vlastnosti a než některý z nich začnete stavět, tak je dobré si o nich zjistit více.

betonové ploty

Betonové ploty Hodonín, Vám postaví betonový plot podle Vašeho přání a to s takovým dekorem a výplněmi, které si určíte. Plot Vám zaručí naprosté soukromí a také povětrnostní a protihlukovou bariéru. Dá se postavit na jakémkoliv terénu a může mít výška od 50 do 300 cm. Také se k Vám nedostane volná zvěř, která hledá v zimním období potravu. Neponičí Vám tak stromy ani keře. Ke všemu na tento plot nepotřebujete žádné stavební povolení a vydrží Vám bez ošetřování dlouhé roky. Má snadnou a rychlou montáž, s jednoduchým servisem. Navíc Vám k plotu udělá firma i vjezdovou bránu, či vchodovou branku, to je však na domluvě. Cena za betonový plot je sice vyšší, ale oproti ostatním se časem zaručeně vyplatí.

betonové ploty

Plot pletivový je druhý nejčastější plot u nás i v zahraničí. Jeho cena odpovídá kvalitě a jedná se tak o perfektní poměr. Tento plot také vydrží dlouhé roky a dá se opatřit ostnatým drátem. Ten může být i dvojitý pro odrazení lupičů. Plot může mít různé výšky a také bez údržby vydrží dlouhé roky.

Plot dřevěný se u nás už moc nevidí a to hlavně proto, že se o něho musíte neustále starat a ošetřovat ho. Plot je sice levnější, ale je s ním velká práce. K vidění jsou ještě u horských chat, či chalup, kde se zastavil čas. Plot má ovšem nádherný vzhled a můžete si určit barvu nátěru.

Pokud tedy máte doma plot, který sotva drží, tak ho vyměňte za nový, který tu s Vámi bude do konce života. Tím je plot betonový, který má perfektní vlastnosti a výdrž.