Nejrůznější příčiny poruch erekce


Poruchy erekce mohou mít nejrůznější příčiny a na každou z nich se hodí úplně jiný přípravek, který pomůže tělu přestát tyto projevy a dovolí normální sexuální fungování muže i s touto poruchou. My se dnes podíváme na možné příčiny poruchy erekce a nabídneme také řešení, které by mohlo muže zbavit tohoto problému do té doby, než vyhledá lékařskou pomoc.
žena ve spodním prádle sedící na muži

  1. Stres

Stres hraje roli takřka v každém moderním životě, neboť doba se neustále zrychluje a člověk se nedokáže popasovat s touto rychlostí tak rychle, jak by chtěl – zkrátka nedokáže držet krok. No a racionální důsledek tohoto „nestíhání“ je stres, který zažívá snad každý druhý člověk. Může se jednat o stres pracovní, z rodinného prostředí nebo i studijní stres, který je tak častý u mladší generace. To vše může způsobit poruchu erekce, která může dále prohloubit míru stresu.

  1. Špatná životospráva

Nadměrné požívání alkoholu a drog či omamných látek, nadměrné kouření cigaret či marihuany, nezdravý životní styl, sedavé zaměstnání a další pojmy spadající do této množiny mohou mít za důsledek poruchu erekce, která může být obzvláště zdrcující pro muže. Vyskytuje se také v několika formách, může se jednat o neztopoření penisu nebo také předčasnou ejakulaci.
zvlněná peřina na posteli po aktu

  1. Porucha krevního oběhu

Aby mohl být muž „připraven“, je třeba, aby se do mužského údu nahnala krev. Ovšem u některých jedinců to prostě nejde, ať už je problém skrytý kdekoliv.

S tímto vším mohou pomoci generika viagry jako je kamagra, která pomáhá rozšiřovat krevní cévy v údu a napomáhá tak k lepšímu proudění krve do údu. Dále pak působí pozitivně na krevní oběh a zároveň dokáže pozitivně působit také na psychiku právě skrze léčení tohoto palčivého problému. Je vhodná pro všechny věkové kategorie sexuálně aktivních mužů, pakliže se dodržuje dávkování a způsob užití.