Moderní obývací pokoj

Snad každý by chtěl bydlet v krásném domě či bytě, s moderním zařízením a především ve funkčním prostoru, který bude vyhovovat všem obyvatelům. Někdy ale není vůbec snadné takový prostor vytvořit, protože ne každý má cit pro design, ne každého baví vymýšlení rozložení pokoje, barev a dekorací. Pokud jste z těch, kdo by si raději nechali pokoj navrhnout, neváhejte se na nás obrátit. Vždy se soustředíme především na vaše požadavky a potřeby.

Jaké jsou v současné době trendy? Většina lidí si zařizuje své bydlení skutečně moderně, oblíbené jsou severské styly, ovšem v obecném rámci se nejčastěji spojuje kuchyně s obývacím pokojem a jídelnou – lidé chtějí zůstat v kontaktu, a to nejen v případě, že si pozvou hosty na večeři a ještě potřebují něco dokončit. V případě spojeného prostoru můžete komunikovat s rodinou například během vaření večeře, můžete dohlížet na děti, které si v obývacím pokoji hrají nebo dělají domácí úkoly. Propojení musí být ladné, funkční a především vám musí absolutně vyhovovat, abyste se cítili dobře.

obývací poko

Spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky, využíváme zkušenosti a znalosti interiérových architektů, a samozřejmě také bytových designérů. Je pro nás důležité, jak působí finální produkt, a jak je s ním spokojen majitel. Návrhy obývacích pokojů bydesign.cz jsou pro nás srdeční záležitostí, protože můžeme měnit lidem život k lepšímu.

moderní prostor

Postaráme se o vše od barev, přes dekorační prvky, až po kvalitní materiály, které jsou základem dobře provedeného projektu. Jak si svůj prostor představujete vy? Chtěli byste velkou linku s ostrůvkem v lesklém provedení? Nebo jste spíše zastánci dřeva s moderními doplňky? Společně vymyslíme ten nejlepší plán do posledního detailu. Pokud byste chtěli zrekonstruovat více než jen obývací pokoj, můžeme pro vás připravit projekt i na koupelnu, ložnici či další prostory tak, abyste měli byt či dům přesně podle vlastních představ.