Ideální pro bydlení


Říká se, že muž má postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. S tím prvním vám můžeme pomoct. Nabízíme zděné domy na klíč https://www.enerdomy.cz/zdene-domy-technologie a nebo dřevostavby. V naší nabídce najdete hod několik typových projektů, které jsme připravili o zájemce o bydlení v rodinném domě. Stavíme obě varianty domů, protože chceme klientům nabídnout co nejvíce dostupných možností. Mnoho lidí i v dnešní době, kdy se dřevostavby poměrně rozšířily, dává přenost právě zděným domům, a tak vám všechny naše projekty postavíme v obou variantách.

bílý dům

Proč stavět s námi?
Jsou lidé, kteří si dokážou postavit svůj dům sami. Pokud má někdo zkušenosti nebo mu má kdo pomoct a pokud má někdo dost času, může to být zajímavá zkušenost. Většina lidí ale potřebuje bydlet co nejrychleji, a proto si nechávají domy stavět na klíč. Stavba domu na klíč je ideální pro všechny, kteří si chtějí jen vybrat připravený projekt a chtějí bydlet rychle. My jsme postavili už desítky domů po celé republice, a mezi naše klienty patří i několik slavných tváří. Zaručujeme vám profesionalitu, kvalitu a rychlost.

zděný dům

Na trhu jsou bohužel i firmy, které dům nedodají, i když vyberou od klientů peníze. U nás se ničeho takového rozhodně bát nemusíte. Zakládáme si na tom, že pro klienty jsme sázka na jistotu. Když někdo hledá stavební firmu, která mu dům opravdu postaví, kontaktuje nás. Patříme mezi špičku v oboru, a klientům jsme předali už mnoho domů, které byly připraveny k nastěhování. V domech chybí jen kuchyňská linka, kterou si raději klienti zařídí sami podle svých potřeb. Klíč od svého vysněného domu můžete mít v ruce ještě letos, pokud si dům z naší nabídky vyberete včas. Začít se stavbou můžeme brzy po uzavření smlouvy, a to i když nemáte stavební povolení – to dokážeme zařídit my. Nestavíme jen samotné domy, ale tvoříme domovy od základů až po střechu.