Chcete se spolehnout na poskytnuté peníze?

Mít finanční jistotu? Pak volte prostředky, které vás nezklamou. Nebankovní hypotéky bez registru jsou vhodným finančním produktem pro každého. V těchto případech se neprojíždějí registry, tyto společnosti se navíc na lidi s takzvanými prohřešky dokonce zaměřují a poskytují finanční prostředky i právě těmto lidem za velice výhodných podmínek. Zde také nebudete muset dokazovat své příjmy. Nebankovní společnosti už jsou opravdu na úrovni, takže zde získáte nízký úrok, který samozřejmě po celou dobu splácení garantují.

chudák

I. Vlastníte-li nemovitost, pak je to jedinečná šance, jak zastavit váš majetek a dostat za něj peníze. Ty můžete použít jakkoliv. Nemusíte z nich rekonstruovat nebo stavět dům, ale můžete zaplatit dovolenou, dětem věci do školy, nebo si koupit auto. Samozřejmě, že jsou tyto peníze také nejlepší v případě, že máte jiné půjčky, můžete s nimi ty nevýhodné splatit a nechat si hypotéku jenom u nás. Také se vymaníte z exekucí, provádíme konsolidaci půjček a všechno ostatní, co se peněz týče.

II. Odhad nemovitosti si děláme sami a to zadarmo. Vyplácí se až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. Splácet můžete jakoukoliv dobu, přičemž nejlepší pro mnoho lidí je doba až 30 let. Pokud budete chtít předčasně splatit půjčku tak u nás není problém, můžete naprosto kdykoliv, není dáno ani žádné časové období a naprosto vždy je to bez poplatků.

peněženka

Nenahlížíme do registrů, takže máte volnou ruku

Zašlete nám pár fotografií vaší nemovitosti přes váš email, vyplňte krátký formulář a své peníze můžete mít do 24 hodin. Pak už jenom stačí podepsat smlouvu a peníze budete mít zanedlouho na svém účtu nebo vyplacené hotově, podle vašeho přání. Spokojených zákazníků už je celá řada. Chcete se mezi ně také zařadit? Pak není nic jednoduššího než se nám ozvat. Všechno rychle a velice jednoduše pomocí internetu!