Každá barva do vašeho bytu je ta pravá

Fandíte barvám? Dobře děláte! Když uvidíte svět barevnýma, veselýma očima, může vám to dokonce prodloužit život! A taky to u vás bude pěkně vypadat.
Máte pocit, že barevnou výmalbu budete jen těžko ladit s ostatním vybavením bytu? Nevěřte tomu, v dnešní době máte milión a více možností, jak svůj byt zařídit tak, aby byl barevný a dokonalý zároveň.
Nezdá se vám to? Ale ano, je to tak, v dnešní době už dokonce existují i barevné zásuvky a vypínače! A to je co říct, protože na tento zlomový okamžik jsme čekali několik desetiletí!
šedá zástrčka – jednoduchý obrázek

Barevné zásuvky a vypínače najdete ve výrobní řadě unica color https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/od výrobce schneider electric.
Color znamená barevný, to všichni dobře víme – a skutečně tomu tak je.
Takže pokud chcete prolomit železnou tradici zářivě bílých zásuvek a vypínačů, s chutí do toho. Když budete chtít, tak vám tito neopominutelní domácí elektroničtí pomocníci už nikdy nebudou hyzdit stěny vašeho domova. Ba naopak, stanou se jeho ozdobou.
Máte pocit, že zásuvka a vypínač jsou sice potřebné, ale není na nich zhola nic pěkného, abyste je mohli vystavovat? V tom případě uděláte nejlépe, když je šikovně schováte. Ne za závěs, to by komplikovalo jejich použití, ale do toho pravého barevného odstínu, který dokonale splyne s vaší domácí výmalbou. V takovém případě je budete mít po ruce vždy, když je budete potřebovat, ale nebudou vám bít do očí.
červeně zářící zásuvka
A to nejlepší nakonec: barva, kterou si zvolíte, rozhodně nemusí být konečná. Na univerzální strojky snadno napasujete libovolné rámečky. Takže když se rozhodnete pro změnu, tak postačí, když změníte barvu rámečků. To je práce na několik málo okamžiků, stačí si vybrat ty pravé, ať už jde o jejich barvu anebo tvar. Za pár korun můžete mít svůj byt vyladěný až do těch nejmenších detailů.
Tak co, pořídíte si tyto úžasné designové zásuvky a vypínače i vy?